Спортът по телевизията на 1 май

Честит „Ден на труда“, макар да е неделя и началото на работната седмица все още да е далеч. Питате се къде ще излъчват любимите ви отбори днес ли? Ние сме насреща, както обикновено.

10:30 Moto GP – Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
10:45 Суперкарс 2022 – Трето състезание в Пърт – MAX Sport 3
11:00 Германски шампионат за туристически автомобили, 1 кръг – Портимао, квалификация 2 – Diema Sport 3
12:00 Moto 3 – Състезанието за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
13:20 Moto 2 – Състезание за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
13:30 Футбол – Серия А – Ювентус срещу Венеция – RING
13:30 Баскетбол – Лига Ендеса – Барселона срещу Бургос – Diema Sport 2
14:00 Футбол – Лига 1 – Троа срещу Лил – Nova Sport
14:00 Футбол – Шампионска лига на Азия, 6 кръг – Китчи срещу Висел Кобе – Diema Sport
14:15 Германски шампионат за туристически автомобили, 1 кръг – Портимао, състезание 2 – Diema Sport 3
14:30 Тенис – ATP 250 в Мюнхен – MAX Sport 1
14:45 Снукър – Световно първенство в Шефилд, финал – Eurosport
14:45 Колоездене – Обиколката на Романдия, пети етап – Eurosport 2
15:00 Футбол – Примера Дивизион – Елче срещу Осасуна – MAX Sport 4
15:00 Moto GP – Състезанието за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
16:00 Футбол – Серия А – Милан срещу Фиорентина – MAX Sport 3
16:00 Футбол – Висша лига – Тотнъм Хотспър срещу Лестър Сити – Diema Sport 3
16:00 Футбол – Висша лига – Евертън срещу Челси – Diema Sport 2
16:00 Футбол – Лига 1 – Монако срещу Анже – Nova Sport
16:00 Футбол – Серия А – Емполи срещу Торино – RING
16:00 Джудо – Европейско първенство в София – БНТ 3
16:30 Moto E – Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
16:30 Футбол – Втора Лига – Етър Велико Търново срещу Спартак Варна – Diema Sport
17:00 Колоездене – Ешборн до Франкфурт – Eurosport 2
17:15 Футбол – Примера Дивизион – Гранада срещу Селта Виго – MAX Sport 4
17:30 Тенис – ATP 250 в Ещорил – MAX Sport 2
17:45 Футбол – Ередивизие – Фортуна Ситард срещу Фейенорд – MAX Sport 1
18:00 Баскетбол – Балканска лига, мач за трето място – Ирони Нахария срещу Балкан Ботевград – RING
18:30 Футбол – Висша лига – Уест Хям Юнайтед срещу Арсенал – Diema Sport 2
19:00 Футбол – Серия А – Удинезе срещу Интер – MAX Sport 3
19:00 Футбол – Първа Лига – Славия срещу Черно море – Diema Sport
19:30 Футбол – Примера Дивизион – Райо Валекано срещу Реал Сосиедад – MAX Sport 4
19:30 Баскетбол – Лига Ендеса – Реал Мадрид срещу Ховентут – Diema Sport 3
20:00 Голф – PGA тур, Шампионат на Мексико, четвърти ден – Eurosport 2
20:00 Баскетбол – NBA, плейофи – Бостън Селтикс срещу Милуоки Бъкс – Nova Sport
20:00 Баскетбол – Балканска лига, финал – Галил Елион срещу Макаби Хайфа – RING
20:45 Снукър – Световно първенство в Шефилд, финал – Eurosport
21:00 Футбол – Суперлига – ПАОК срещу АЕК – Diema Sport 2
21:45 Футбол – Серия А – Рома срещу Болоня – MAX Sport 3
21:45 Футбол – Лига 1 – Олимпик Марсилия срещу Олимпик Лион – Diema Sport
22:00 Футбол – Примера Дивизион – Барселона срещу Майорка – MAX Sport 4
22:00 Nascar Cup Series – Състезание в Делауеър – MAX Sport 1
22:30 Футбол – Примера Дивизион – Спортинг Лисабон срещу Жил Висенте – RING
22:30 Баскетбол – NBA, плейофи – Мемфис Гризлис срещу Голдън Стейт Уориърс – Diema Sport 3

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

ПРЕМИУМ АБОНАМЕНТ

Абонирайте се сега за ПРЕМИУМ секцията на СПОРТ ИНФО и ще получите достъп до огромна база от спортни прогнози и дозина промоции и актуални промо кодове за сайтове за залагания.