Спортът по телевизията на 30 април

Ето, че дойде и последният ден от месец април, а, както подобава за любимите на спорта, трябва да си подредим телевизионната програма за уикенда. Определено има какво да се види днес.

10:50 Moto GP – Трета тренировка за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
11:00 Германски шампионат за туристически автомобили, 1 кръг – Портимао, квалификация 1 – Diema Sport 3
12:00 Снукър – Световно първенство в Шефилд, полуфинал – Eurosport
12:00 Футбол – Шампионска лига на Азия, 6 кръг – Джохор Дарул Такзим срещу Улсан Хюндай – Diema Sport 2
12:00 Футбол – Шампионска лига на Азия, 6 кръг – Кавазаки Фронтале срещу Гуанджоу – Diema Sport
13:30 Moto GP – Трета тренировка за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
13:40 Суперкарс 2022 – Първо състезание в Пърт – MAX Sport 3
14:15 Германски шампионат за туристически автомобили, 1 кръг – Портимао, състезание 1 – Diema Sport 3
14:30 Футбол – Втора Бундеслига – Инголщад срещу Хамбургер – Diema Sport
14:30 Футбол – Висша лига – Нюкасъл срещу Ливърпул – Diema Sport 2
14:30 Тенис – ATP 250 в Мюнхен – MAX Sport 1
15:00 Футбол – Примера Дивизион – Алавес срещу Виляреал – MAX Sport 4
15:00 Колоездене – Обиколката на Романдия, четвърти етап – Eurosport 2
15:30 Formula E – Световен шампионат в Монако – Eurosport
16:00 Футбол – Серия А – Каляри срещу Верона – RING
16:00 Футбол – Серия А – Наполи срещу Сасуоло – MAX Sport 3
16:30 Moto GP – Трета тренировка за Голямата награда на Испания – MAX Sport 2
16:30 Футбол – Първа Бундеслига – Борусия Дортмунд срещу Бохум – Nova Sport
16:30 Тенис – ATP 250 в Мюнхен – MAX Sport 1
16:30 Футбол – Първа Бундеслига – Майнц 05 срещу Байерн Мюнхен – Diema Sport 3
17:00 Тенис – ATP 250 в Ещорил – MAX Sport 2
17:00 Футбол – Висша лига – Уувърхамптън срещу Брайтън – Diema Sport 2
17:15 Футбол – Примера Дивизион – Реал Мадрид срещу Еспаньол – MAX Sport 4
17:15 Снукър – Световно първенство в Шефилд, полуфинал – Eurosport
17:30 Футбол – Първа Лига – Левски срещу Ботев Пловдив – Diema Sport
19:00 Тенис – ATP 250 в Ещорил – MAX Sport 2
19:00 Футбол – Серия А – Сампдория срещу Дженоа – MAX Sport 3
19:00 Футбол – Примера Дивизион – Маритимо срещу Бенфика – RING
19:00 Баскетбол – Лига Ендеса – Тенерифе срещу Манреса – Nova Sport
19:30 Футбол – Примера Дивизион – Валенсия срещу Леванте – MAX Sport 4
19:30 Футбол – Първа Бундеслига – Хофенхайм срещу Фрайбург – Diema Sport 3
19:30 Футбол – Висша лига – Лийдс срещу Манчестър Юнайтед – Diema Sport 2
19:45 Футбол – Ередивизие – Аякс срещу Цволе – MAX Sport 1
20:00 Футбол – Първа Лига – Лудогорец срещу ЦСКА – Diema Sport
20:30 Голф – PGA тур – Шампионат на Мексико, трети ден – Eurosport 2
20:45 Снукър – Световно първенство в Шефилд, полуфинал – Eurosport
21:00 Футбол – Примера Дивизион – Порто срещу Визела – RING
21:30 Футбол – Втора Бундеслига – Дармщад срещу Ерцгебирге Ауе – Nova Sport
21:45 Футбол – Серия А – Специя срещу Лацио – MAX Sport 3
22:00 Футбол – Примера Дивизион – Атлетик Билбао срещу Атлетико Мадрид – MAX Sport 4
22:00 Баскетбол – NBA, плейофи – Мач 1 – Diema Sport 3
22:00 Футбол – Лига 1 – Рен срещу Сент Етиен – Diema Sport 2
00:00 Конен спорт – Световен тур на Шампионите в Мексико Сити – Eurosport
02:00 MMA – UFC Fight Night – Фонт срещу Вера – MAX Sport 2
02:35 Футбол – MLS – Ню Ингланд Революшън срещу Интер Маями – MAX Sport 3
03:00 Бокс без ръкавици – Бойна вечер в Грейт Фолс – Diema Sport 3
03:05 Футбол – MLS – Чикаго Файър срещу Ню Йорк Ред Булс – MAX Sport 4
07:05 Суперкарс 2022 – Второ състезание в Пърт – MAX Sport 3

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

ПРЕМИУМ АБОНАМЕНТ

Абонирайте се сега за ПРЕМИУМ секцията на СПОРТ ИНФО и ще получите достъп до огромна база от спортни прогнози и дозина промоции и актуални промо кодове за сайтове за залагания.