Спортът по телевизията на 22 април

Днес е Разпети петък, което означава, че един от най-големите християнски празници чука на вратата ни. Освен това уикендът вещае изобилие от спорт по телевизията, с който да озвучаваме семейните събирания, за да си имаме една приятна тема за коментар. Вижте къде и кога ще може да гледате любимите си състезания в днешния 22 април.

11:50 Moto GP – Първа тренировка за Голямата награда на Португалия – MAX Sport 2
12:00 Снукър – Световно първенство в Шефилд, втори кръг – Eurosport
13:00 Футбол – Втора Лига – Септември София срещу Етър Велико Търново – Diema Sport
13:30 Тенис – ATP 500 Барселона – MAX Sport 1
14:00 Тенис – ATP 250 Белград – MAX Sport 3
14:00 Футбол – Шампионска лига на Азия – Джонбук Хюндай Моторс срещу Хоанг Ан Гиа Лай – Nova Sport
14:30 Formula 1 – Gran Prix Italy, първа тренировка – Diema Sport 3
15:00 Футбол – Младежка Шампионска лига – Ювентус срещу Бенфика – MAX Sport 2
15:00 Голф – ISPS Handa Championship в Испания – MAX Sport 4
15:00 Колоездене – Обиколката на Алпите, пети кръг – Eurosport
15:15 Футбол – Първа Лига – Арда Кърджали срещу ЦСКА 1948 – Diema Sport
15:30 Тенис – ATP 500 Барселона – MAX Sport 1
16:00 Тенис – ATP 250 Белград – MAX Sport 3
16:25 Снукър – Световно първенство в Шефилд, втори кръг – Eurosport
17:00 Футбол – Шампионска лига на Азия – Сидни срещу Йокохама Маринос – Nova Sport
17:30 Тенис – ATP 500 Барселона – MAX Sport 1
18:30 Волейбол – Супер Волей, финал, 1 мач – Хебър Пазарджик срещу Нефтохимик 2010 Бургас – Diema Sport 2
18:00 Formula 1 – Gran Prix Italy, квалификации – Diema Sport 3
19:00 Баскетбол – Евролига – Олимпиакос срещу Монако – MAX Sport 2
19:00 Футбол – Младежка Шампионска лига – Атлетико Мадрид срещу Ред Бул Залцбург – MAX Sport 3
19:00 Футбол – Купа на България – Левски срещу Лудогорец – Diema Sport
19:30 Тенис – ATP 500 Барселона – MAX Sport 1
19:30 Футбол – Втора Бундеслига – Фортуна Дюселдорф срещу Динамо Дрезден – Diema Sport 3
20:15 Футбол – Шампионска лига на Азия – Ер Форс Клуб срещу Ал Джазира – Nova Sport
20:45 Снукър – Световно първенство в Шефилд, втори кръг – Eurosport
21:00 Бокс – Мач на титлата на WBO Между Джон Риел Касимеро и Пол Бътлър – Eurosport 2
21:30 Футбол – Първа Бундеслига – Волфсбург срещу Майнц 05 – Diema Sport 3
21:45 Баскетбол – Евролига – Реал Мадрид срещу Макаби Тел Авив – MAX Sport 2
21:45 Футбол – Чемпиъншип – Хъдърсфилд срещу Барнзли – Diema Sport 2
22:00 Баскетбол – Лега А – Виртус Болоня срещу Тортона – Diema Sport
22:00 Футбол – Сегунда Дивизион – Тенерифе срещу Уеска – MAX Sport 4
23:15 Футбол – Шампионска лига на Азия – Ал Шабаб срещу Мумбай Сити – Nova Sport
03:00 Хокей на лед – NHL – Минесота срещу Сиатъл – MAX Sport 2

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

ПРЕМИУМ АБОНАМЕНТ

Абонирайте се сега за ПРЕМИУМ секцията на СПОРТ ИНФО и ще получите достъп до огромна база от спортни прогнози и дозина промоции и актуални промо кодове за сайтове за залагания.